„Żołnierze Wyklęci – niezłomni obrońcy Rzeczypospolitej” Szkoły ponadpodstawowe Rok szkolny 2022/2023

CREWŁ w Zgierzu zaprasza na kolejną edycję konkursu wojewódzkiego dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych „Żołnierze Wyklęci – niezłomni obrońcy Rzeczypospolitej”. Głównym celem jego celem jest upamiętnienie Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Konkurs organizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, przy współpracy z Centrami Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu, Skierniewicach oraz Zgierzu. Adresowany jest on do uczniów szkół podstawowych z klas VI-VIII i ponadpodstawowych mających siedzibę na terenie województwa łódzkiego.
Regulamin konkursu dla szkół podstawowych
Regulamin konkursu dla szkół ponadpodstawowych
Broszura Żołnierze Wyklęci- niezłomni obrońcy Rzeczpospolitej