Zapraszamy na bezpłatną konferencję online

Szanowni Państwo Dyrektorzy i Wicedyrektorzy Szkół!

CREWŁ w Sieradzu zaprasza w dniu 28 maja 2024 roku na bezpłatną konferencję realizowaną w ramach działań „Projektu Dyrektor”:
„Szkoła w pułapkach oceniania – od zapisów prawa do praktyki szkolnej”. Konferencja odbędzie się na platformie Teams w godzinach 11.00-13.30.
Podczas spotkania przedstawione będą następujące zagadnienia:

Nauczyciel i uczeń wobec wymagań edukacyjnych – pułapki oceniania szkolnego.
-Komu potrzebny jest stopień szkolny? – oceniać czy doceniać.
-Analiza przykładowych zapisów statutowych i ich zgodności z obowiązującym prawem;
-Plątanina pojęć i działań pozorowanych – jak nie wpaść w pułapki oceniania, tworząc zapisy statutowe dotyczące oceniania.

Link do konferencji zostanie rozesłany tylko do osób, które wypełnią formularz zgłoszeniowy.
Zapisy na konferencję trwają do 27 maja do godz. 10.00

Szkoła w pułapkach oceniania – od zapisów prawa do praktyki szkolnej – Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Sieradzu (cresieradz.edu.pl)

Warto uczyć się przez całe życie (film)